نوشیدن زاویه شبانه باشگاه باشگاه شبانه

نوشیدن: زاویه شبانه باشگاه باشگاه شبانه لاله‌های برفی مسافر شکوفه‌ها آلمان انگلستان

گت بلاگز مازندران دستگیری زن رمال در بهشهر

سرهنگ ابراهیم شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر در گفگتو با خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری ، گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر کلاهبردار

دستگیری زن رمال در بهشهر

سرهنگ ابراهیم شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر در گفگتو با خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان با روش های دعانویسی ، رمالی و فالگیری از طریق شبکه های مجازی ، عنوان در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت .

وی افزود: با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه متهم به نام فاطمه 38 شناسایی شد .

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: ماموران بعد از شناسایی مخفیگاه متهم با هماهنگی مرجع قضائی وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند .

دستگیری زن رمال در بهشهر

سرهنگ شجاعی افزود: متهم با اعتراف به کلاهبرداری از شهروندان از طریق رمالی و فالگیری در شبکه های مجازی بعد از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .

فرمانده انتظامی بهشهر با بیان اینکه کلاه برداران معمولا با استفاده از شیوه های حیله گرانه در فضاهای مجازی همواره به دنبال سودجویی های خود هستند، گفت:

وی در خاتمه با اشاره به این که گفت: امروزه با توجه به اين كه بهترين مشاوران مذهبی، خانواده و روانشناسی در جامعه ما در دسترس هستند، ديگر وقت رمالی و پيشگويی جهت حل گرفتاری های مردم گذشته است و كارشناسان امر می توانند اين مشكلات را به خوبی حل كنند، اتفاقی كه هرگز در مراجعه به يک فالگير و رمال رخ نمی دهد.

انتهای خبر/ م

سرهنگ ابراهیم شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر در گفگتو با خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری ، گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر کلاهبردار

واژه های کلیدی: انتظامی | شبکه های مجازی | فرمانده انتظامی | ماموران انتظامی | تحقیقات پلیسی | رمالی و فالگیری | روش های دعانویسی | فالگیری در شبکه های مجازی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog