نوشیدن زاویه شبانه باشگاه باشگاه شبانه

نوشیدن: زاویه شبانه باشگاه باشگاه شبانه لاله‌های برفی مسافر شکوفه‌ها آلمان انگلستان

گت بلاگز سیاسی رئیس کمیسیون امنیت ملی به وزیر خارجه و مدیر شرکت حج تذکر داد

نایب مدیر کمیسیون امنیت ملی با اشاره به رهاسازی و سرگردانی زائران ایرانی در کربلا به وسیله کاروانی که آنها را اعزام کرده بود، گفت: در پی این اتفاق آقای بروج

رئیس کمیسیون امنیت ملی به وزیر خارجه و مدیر شرکت حج تذکر داد

ابوالفضل حسن بیکی در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ با بیان اینکه روز گذشته به طور مفصل در کمیسیون امنیت ملی مجلس راجع به سرگردانی زوار ایرانی در کربلا بحث شد، گفت: در همین رابطه آقای بروجردی با آقای ظریف، معاونین ذیربط و مدیر شرکت حج و زیارت به صورت تلفنی گفتگو کرد وبه آنها تذکر داد.
نایب مدیر کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر اینکه این اقدام در جهت تعیین وظیفه هرچه سریع تر زوار ایرانی صورت گرفته تا از آن اوضاع نابسامان خارج شوند، بیان داشت: علاوه بر این، این نشانه دنبال شد که فردی که اقدام سرگردانی و رهایی زوار در خاک عراق کرده به شدت مورد برخورد قرار بگیرد و به دادگاه معرفی شود.

عبارات مهم : امنیت

وی تصریح کرد: نشانه دیگر این بود که طوری برنامه ریزی کنند که دیگر در آینده شاهد این گونه کارها نباشیم.
حسن بیکی خاطرنشان کرد: در جلسه روز گذشته مقرر شد که این عنوان در شورای عالی امنیت ملی هم مورد بررسی قرارگیرد تا مصوباتی جهت جلوگیری از این گونه کارها داشته باشد.
نایب مدیر کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه طبق اخبار واصله فردی که کلاه برداری کرده و زوار ایرانی را در خاک عراق رها کرده هست، در خاک عراق حضور دارد و می توان او را دستگیر کرد، اظهار داشت: حتی اگر جای دیگری هم برود از طریق پلیس می توان پیگیری و او را دستگیر کرد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: امنیت | ایرانی | کمیسیون | روز گذشته | حسن‌بیکی | نایب مدیر کمیسیون امنیت ملی مجلس | سرگردانی زوار ایرانی در کربلا |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog