نوشیدن زاویه شبانه باشگاه باشگاه شبانه

نوشیدن: زاویه شبانه باشگاه باشگاه شبانه لاله‌های برفی مسافر شکوفه‌ها آلمان انگلستان

گت بلاگز سیاسی موشک‌های مقاومت، مقر فرماندهی داعش را در جرود بعلبک منهدم کرد ، بالا گرفت

رزمندگان مقاومت طی ساعات گذشته، پیشروی‌های گسترده‌ای را در مناطق شمالی حماه داشته‌اند.

موشک‌های مقاومت، مقر فرماندهی داعش را در جرود بعلبک منهدم کرد ، بالا گرفت

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، آخرین خبرها از مناطق شمالی حماه حاکی از آن است که نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت پیشروی های گسترده ای در مناطق مذکور داشته اند.
به نقل از منابع میدانی سطح پیشروی ها به اندازه ای است که خبرهای موثقی از اوج گرفتن اختلافات و درگیری ها میان سرکردگان و عنصرهای تروریست های حاضر در شمال حماه، به دست رسیده است.

عبارات مهم : سوریه

*بالا گرفتن اختلافات و ازهم پاشیدگی، اوضاع این روزهای تروریست ها در شمال حماه


مرکز هماهنگی تروریست های مسلح اعلام کرد: بعد از شدت یافتن اختلافات میان شاخه های مسلح که به دنبال شکست در جنگ حماه به وجود آمد، گروه تروریستی هیئة تحریرالشام در ادلب بیانیه ای را مبنی بر دعوت از عنصرهای جهت نپرداختن به هرج ومرج و مباحث اختلافی میان معارضان مسلح و سرکردگان آن ها، صادر کرد.
تروریست ها در این بیانیه تاکید کردند که هر فردی که با دستور مذکور مخالفت کند، باید خود را آماده پاسخگویی کند.
اعلام الحربي نوشت: در حملات هوایی جنگنده های ارتش سوریه به مواضع تروریست های جبهه النصره در منطقه «جرود فلیطة» قلمون غربی، شماری از عنصرهای تکفیری کشته و زخمی شدند.
*کاروان شهدای الراشدین در راه مقبرة الشهدای دمشق/ بمباران مواضع داعش در شرق حمص


کاروان شهدای اهالی فوعه و کفریا که حامل 180 شهید بوده و در انفجار تروریستی منطقه الراشدین در غرب حلب به شهادت رسیده بودند، از بیمارستان نظامی این شهر به سمت دمشق جهت خاکسپاری در مقبرة الشهدای پایتخت انتقال یافته شدند.
اما جنگنده های ارتش ترکیه، اماکن حضور شهروندان شهر المالکیه را در نزدیکی شهر شمال شرقی حسکه نشانه قرار دادند.
ارتش سوریه تحرکات و استحکامات دفاعی عنصرهای جبهه النصره را در درعا نشانه قرار داد. در این عملیات شماری از تروریست ها در محله طریق الاسد و چادرهای آوارگان به هلاکت رسیدند و انبارهای مسلسل آنان در جنوب منطقه خزان الکرک منهدم شد.
هم چنین نیروهای سوری مواضع تروریست های داعش را در مناطق «جرف أم الرمان، فتحة المحسة، کوه ابن عرصان، شرق تدمر، الباردة و شرق القريتين» در نزدیکی شهر شرقی حمص نشانه قرار دادند که طی این عملیات علاوه بر هلاکت و زخمی شدن شماری از تروریست ها، تسلیحات و سخت افزارهای نظامی آنان منهدم شد.
*خروج 119 معارض مسلح از الوعر حمص/ موشک های مقاومت، مقر فرماندهی داعش را در جرود بعلبک منهدم کرد


دور جدیدی از مرحله خروج عنصرهای معارض مسلح در جریان توافق آخر درگیری های محله الوعر حمص به سمت شهرک جرابلس در نزدیکی شهر شمال شرقی حلب اجرایی شد.
بدین ترتیب خروج اتوبوس هایی حامل 900 تن که 119 نفر از آنان جزو معارضان مسلح بودند در جهت مرحله ششم توافق انجام شد.
رزمندگان مقاومت با استفاده از موشک های هدایت شونده، مرکز فرماندهی میدانی تروریست های داعش را در منطقه «شعبة الخابیة» از توابع جرود در بالای بعلبک نشانه قرار دادند.
به علاوه مواضع تکفیری های داعش در کوه «الزویتیني» نیز نشانه گلوله های توپخانه نیروهای مقاومت قرار داده شد که در این حملات، شماری از تروریست ها به هلاکت رسیده و تعدادی از آن ها زخمی شدند.
هواپیماهای جنگنده ارتش سوریه مواضع و پایگاه های عنصرهای داعش را در عمق منطقه «قلمون» غربی و نواحی «ميرا، كوع بيت عرب، وادي ومعبر الزمراني و ضهور الخشن» بمباران کردند.
*بازپس گیری شهرک های «المصاصنة» و «زورالحیصة» در شمال حماه


این نقشه اوضاع پیشروی های تازه ارتش سوریه را در نزدیکی شهر شمالی حماه و تسلط بر مناطق المصاصنة و زورالحیصة را نشان می دهد.
اما نظامیان سوری و رزمندگان مقاومت در ادامه پیشروی های خود در شمال حماه موفق شدند بعد از درگیری های شدید با تروریست های جبهه النصره، شهرک «المصاصنة» را در شمال غرب طیبة الامام به تسلط خود درآورند.
اما دستاورد میدانی دیگر نیروهای مقاومت در شمال حماه، بازپس گیری روستاهای زورالحیصة و زورالطیبة بود، عملیاتی که در جریان آن ده ها تن از تروریست ها به هلاکت رسیده و شمار زیادی از آنان نیز زخمی شدند.
به علاوه در این پیشروی ها، ده ها دستگاه از تجهیزات، انبارهای ذخیره و تانک های متعلق به تکفیری ها نیز منهدم شد. در جریان درگیری های ذکر شده است هشت تن از سرکردگان تروریست های اجنادالشام هم هلاکت یافتند.
گزارش از: وحید امیدی موحد
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سوریه | تروریستی | تروریست ها | گروه تروریستی | تروریست های داعش | تروریست های جبهه النصره | داعش | جبهه النصره

موشک‌های مقاومت، مقر فرماندهی داعش را در جرود بعلبک منهدم کرد ، بالا گرفت

موشک‌های مقاومت، مقر فرماندهی داعش را در جرود بعلبک منهدم کرد ، بالا گرفت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog