نوشیدن زاویه شبانه باشگاه باشگاه شبانه

نوشیدن: زاویه شبانه باشگاه باشگاه شبانه لاله‌های برفی مسافر شکوفه‌ها آلمان انگلستان

گت بلاگز بین‌الملل عنوان انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس منتفی است / سی ان ان

دونالد ترامپ بر خلاف میل باطنی خود مبنی بر انتقال سفارت این کشور از تل آویو به بیت المقدس ، فرمان انتقال سفارت را امضا نمی کند.

عنوان انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس منتفی است / سی ان ان

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از سی ان ان، دونالد ترامپ — مدیر جمهور آمریکا — بر خلاف میل باطنی خود مبنی بر انتقال سفارت این کشور از تل آویو به بیت المقدس ، فرمان انتقال سفارت را امضا نمی کند.
بر این اساس، سال گذشته باراک اوباما ، مدیر جمهور پیشین آمریکا فرمانی را امضا کرد که بر اساس آن انتقال سفارت این کشور از تل آویو به بیت المقدس مسکوت ماند. این فرمان باید روز نخست ماه ژوئن تمدید شود تا بر اساس آن، وزارت امور خارجه عنوان انتقال سفارت را از دستور کار خارج کند.

عبارات مهم : انتقال

دونالد ترامپ بنابر وعده های تبلیغاتی خود و همچنین خواست قلبی خود و هم حزبی هایش می خواست انتقال سفارت را عملی سازد ولی با توجه به هشدارهایی که دولت وی پشت پرده دریافت کرد، در روزهای آتی فرمانی را امضا خواهد کرد که به موجب آن عنوان انتقال سفارت از دستور کار خارج می شود.
بر اساس این گزارش ، دولت ترامپ مدعی شده است از آنجا که عنوان انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس بسیار جنجال بر انگیز است و رییس جمهور تلاش می کند عنوان (به اصطلاح) صلح خاورمیانه را به جریان بیاندازد؛ از این رو تصمیم گرفته از انتقال سفارت چشم پوشی کند.
روسای جمهور آمریکا 20 سال است از دوره ریاست جمهوری بیل کلینتون به این سو، فرمان لغو انتقال سفارت ارزش از تل آویو به بیت المقدس را تمدید می کنند و علت آن هم همواره نگرانی های امنیت ملی بیان شده است هست.
ترامپ در جریان تبلیغات انتخاباتی سال گذشته در پاسخ به این پرسش که آیا بیت المقدس را به عنوان پایتخت اسرائیل (رژیم صهیونیستی) به رسمیت خواهد آشنایی و آیا سفارت آمریکا را انتقال یافته خواهد کرد با اطمینان کامل مدعی شد: « بله به رسمیت می شناسم و به سرعت جهت انتقال سفارت اقدام خواهم کرد. حقیقت این است که من می خواهم سفارت مان به اورشلیم (بیت المقدس) انتقال یافته شود.»
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انتقال | آمریکا | دولت ترامپ | رییس جمهور | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | بین الملل | انتقال سفارت آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog