نوشیدن زاویه شبانه باشگاه باشگاه شبانه

نوشیدن: زاویه شبانه باشگاه باشگاه شبانه لاله‌های برفی مسافر شکوفه‌ها آلمان انگلستان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هیچ وقت به باخت فکر نمی‌کنیم / کی‌روش

تیم ملی فوتبال کشورمان امروز (شنبه) در دیداری دوستانه به مصاف سیرالئون می‌رود که جلسه فنی با حضور اعضای کادر فنی و بازیکنان برگزار شد. 

هیچ وقت به باخت فکر نمی‌کنیم / کی‌روش

کی روش: هیچ وقت به باخت فکر نمی کنیم

عبارات مهم : فوتبال

تیم ملی فوتبال کشورمان امروز (شنبه) در دیداری دوستانه به مصاف سیرالئون می رود که جلسه فنی با حضور اعضای کادر فنی و بازیکنان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، جلسه فنی تیم ملی با حضور کارلوس کی روش، اعضای کادر فنی و 22 بازیکن حاضر در اردو از ساعت 111 صبحگاه امروز (شنبه) در هتل آزادی برگزار شد و سرمربی تیم ملی جهت بازیکنان به صحبت پرداخت.

براساس این گزارش، مرتضی پورعلی گنجی نیز امروز در اردوی تیم ملی حاضر شد و دقایقی با سرمربی تیم ملی راجع به آخرین شرایطش به گفت وگو پرداخت.

هیچ وقت به باخت فکر نمی‌کنیم / کی‌روش

پس از آخر جلسه فنی تیم ملی، کودک شش ساله ای که از علاقه مندان به تیم ملی بود، برابر سالن غذاخوری هتل آزادی حاضر شد و جهت دقایقی، گفت وگوی او با کارلوس کی روش و علاقه اش به پیگیری بازی های تیم ملی لحظات جالبی را بین او و سرمربی تیم ملی رقم زد. او با اطلاعات اوج راجع به حریف تیم ملی به صحبت پرداخت و از سرمربی تیم ملی پرسید که اگر در جام جهانی به پرتغال ببازید چه حسی دارید که کی روش در پاسخ به این کودک گفت: مطمئن باش ما در تیم ملی هیچ وقت به باخت فکر نمی کنیم و هر لحظه جهت برد وارد زمین می شویم.

تیم ملی فوتبال کشورمان در دور تازه برنامه های آماده سازی خود جهت حضور در جام جهانی از ساعت 15:30 امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف سیرالئون خواهد رفت.

تیم ملی فوتبال کشورمان امروز (شنبه) در دیداری دوستانه به مصاف سیرالئون می‌رود که جلسه فنی با حضور اعضای کادر فنی و بازیکنان برگزار شد. 

واژه های کلیدی: فوتبال | جام جهانی | کارلوس کی روش | ورزشگاه آزادی | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog