نوشیدن زاویه شبانه باشگاه باشگاه شبانه

نوشیدن: زاویه شبانه باشگاه باشگاه شبانه لاله‌های برفی مسافر شکوفه‌ها آلمان انگلستان

گت بلاگز اخبار حوادث ازدواج قاتل بعد از جلب رضایت اولیای‌دم

مردی که 14 سال پیش مرتکب قتل شده است بود با قرار وثیقه از زندان آزاد شد و بعد از جلب رضایت اولیای‌ دم ازدواج کرد. قاتل که منتظر به دنیا آمدن فرزند دومش است با ح

ازدواج قاتل بعد از جلب رضایت اولیای‌دم

ازدواج قاتل بعد از جلب رضایت اولیای دم

عبارات مهم : ایران

مردی که 14 سال پیش مرتکب قتل شده است بود با قرار وثیقه از زندان آزاد شد و بعد از جلب رضایت اولیای دم ازدواج کرد. قاتل که منتظر به دنیا آمدن فرزند دومش است با حکم دادگاه آزاد شد.

به گزارش جام جم، آخرهای پاییز 82، نزاع دسته جمعی چند پسر جوان در رستوران پارک جمشیدیه پایتخت کشور عزیزمان ایران به قتل صادق 20 ساله منجر شد. عامل قتل، محمد 19 ساله بود که همراه هفت نفر دیگر از عاملان درگیری دستگیر شد و در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد.

ازدواج قاتل بعد از جلب رضایت اولیای‌دم

او در شعبه 74 دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد و در برابر درخواست قصاص اولیای دم گفت: «روز حادثه، من و برادر بزرگم همراه چند نفر از دوستانمان به رستوران جمشیدیه رفته بودیم. مشغول حرف زدن بودیم که ناگهان صادق و دوستانش با شمشیر و چوب به سمت ما آمدند. ما از علت این کار آنها خبر نداشتیم جهت همین تلاش کردیم درگیر نشویم ولی صادق به سمت برادرم رفت و دعوا شروع شد. او چند وقت پیش به خاطر بیماری قلبی در بیمارستان خوابیدن شده است و عمل جراحی کرده بود جهت همین به هواخواهی از او مجبور شدم در نزاع شرکت کنم. هنگامی که درگیری اوج گرفت، چاقویی برداشتم و جهت دفاع از خودم و برادرم ضربه ای به صادق زدم. من قصد قتل نداشتم.»

در آخر دادگاه، محمد به قصاص محکوم شد و با تائید این رای در دیوان عالی کشور در آستانه قصاص قرار گرفت. او به علت عدم مراجعه اولیای دم، چند سال بلاتکلیف در زندان باقی ماند تا این که براساس ماده 429 قانون مجازات اسلامی و رای دادگاه با قرار وثیقه از زندان بیرون آمد و موفق به جلب رضایت خانواده مقتول شد.

مردی که 14 سال پیش مرتکب قتل شده است بود با قرار وثیقه از زندان آزاد شد و بعد از جلب رضایت اولیای‌ دم ازدواج کرد. قاتل که منتظر به دنیا آمدن فرزند دومش است با ح

صبح دیروز، محمد از جنبه عمومی جرم در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد و گفت: «زمان وقوع اتفاق سن کمی داشتم و نباید دست به چاقو می بردم. بعد از این که با قرار وثیقه آزاد شدم نزد اولیای دم رفتم و با درخواست بخشش و پرداخت دیه، رضایتشان را جلب کردم. در این چند سال ازدواج کردم و حالا یک فرزند دارم و چند ماه دیگر هم فرزند دومم به دنیا می آید. از قضات می خواهم به خاطر خانواده ام در مجازاتم تخفیف قائل شوند.» در آخر دادگاه قضات وارد شدند و حکم آزادی متهم را صادر کردند.

واژه های کلیدی: ایران | زندان | فرزند | ازدواج | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog