نوشیدن زاویه شبانه باشگاه باشگاه شبانه

نوشیدن: زاویه شبانه باشگاه باشگاه شبانه لاله‌های برفی مسافر شکوفه‌ها آلمان انگلستان

گت بلاگز آذربایجان شرقی تاکید امام جمعه تبریز بر ضرورت ارائه خدمات به مردم

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی خدمت به مردم را ارزشمند ترین نوع خدمت بشری دانست.

تاکید امام جمعه تبریز بر ضرورت ارائه خدمات به مردم

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛آیت اله محسن مجتهد شبستری در دیدار مدیران قرارگاه خاتم الانبیاء استان با وی تاکید امام جمعه تبریز بر ضرورت ارائه خدمات به مردمگفت : خدمت به مردم همواره مورد تاکید دین مبین اسلام است و همه باید جهت آسایش و رفاه مرم تلاش کنند .

وی افزود : خدمت به خلق خدا ، عمران و آبادانی جامعه اسلامی کاری پسندیده و ارزشمند است که باید بیش از پیش موردتوجه قرارگیرد.
امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه ارائه خدمات اجتماعی در نظام اسلامی بسیار مهم است خاطرنشان کرد : در این میان نهاد تلاشگر قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه در طول سالهای گذشته با اجرای طرح های بزرگ عمرانی صنعتی دین خود را به انقلاب اسلامی ادا کرده است.
وی به دوطرح احیای دریاچه ارومیه و متروی تبریز اشاره و از روند کند تخصیص داده شده است اعتبارات موردنیاز از سوی دولت انتقاد کرد و افزود: با وجود فعالیت های صورت گرفته در چندسال گذشته ، دولت تاکنون در این خصوص کم کاری کرده است آیا که می توانست بیش از این به احیای دریاچه ارومیه کمک کند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی احیای دریاچه ارومیه را در کمک به حیات مردم منطقه دانست و گفت : توجه بیش از پیش به خطر خشکی دریاچه ارومیه مهم است.
آیت اله مجتهدشبستری همچنین به اهمیت حمل و نقل عمومی در کلانشهرها اشاره کرد و گفت : اصلاح حمل و نقل عمومی به خصوص حمل و نقل ریلی به صرفه جویی در وقت و هزینه و جلوگیری از آلودگی هوا کمک می کند.
وی با اشاره به ضرورت حضور مردم در انتخابات 29 اردیبهشت تصریح کرد : اعتبار و آبروی نظام اسلامی و کشور درگرو حضور گسترده و پرشور مردم درانتخابات است.
امام جمعه تبریز افزود : مردم بابصیرت کشور عزیزمان ایران در عرصه های متفاوت وفاداری خود را به نظام جمهوری اسلامی نشان داده اند و درانتخابات آینده نیز همانند گذشته باید با حضور حداکثری و آگاهانه فردی را گزینش کنند که توانایی مورد نیاز را جهت حل پرسشها کشور از جمله رکود اقتصادی، بیکاری، کم کردن ازدواج و پرسشها اجتماعی و اقتصادی را داشته باشد.
اشجع مدیرعامل موسسه افق انرژی پایدار گروه تخصصی قائم قرارگاه خاتم الانبیا نیزبه ارائه گزارشی از روند اجرای طرح های در حال اجرا پرداخت.
انتهای پیام/خ

واژه های کلیدی: تبریز | اسلامی | ارومیه | دریاچه | جامعه اسلامی | انقلاب اسلامی | تاکید | امام جمعه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog